Internet to potęga, za pośrednictwem której możliwe jest zarobienie godziwych pieniędzy. Prawda jest taka, że od dłuższego czasu funkcjonują z powodzeniem przedsiębiorstwa, które postanowiły, że będą się dzieliły swoim zyskiem poprzez programy partnerskie. Oznacza to, że jeśli my ściągniemy jakiegoś klienta to naszego partnera to otrzymamy z tego tytułu pieniądze. Nasze zarobki są uzależnione między innymi od tego, do jakiego programu partnerskiego dołączyliśmy oraz od tego, jaki produkt promujemy. Niekiedy się dzieje tak, że za jedną sprzedaż z naszego polecenia możemy otrzymać nawet 50 procent kwoty, którą uiści klient. Jest to więc świetna możliwość na zarobienie pieniędzy i to całkiem przyzwoitych.

Na programach partnerskich zarabia bardzo dużo osób z całego świata, które łączy jeden cel – chęć zarobienia sporej kasy. Bardzo fajne jest więc to, że firmy dają możliwość zarobkową jednocześnie przy tym same się bogacąc.

Afiliacja produktów – co to jest?

Prowizje za polecanie produktów lub usług innych firm potrafią sięgać nawet 50 procent ceny, choć prawda jest taka, że w większości przypadków będzie to maksymalnie 20-30 procent co mimo wszystko jest ciekawą propozycją dla osób, które chcą pracować przez Internet.

Na stronie internetowej zarabianie.com.pl można znaleźć opis jednego z programów partnerskich. Mowa w tym przypadku o programie partnerskim firmy cupsell.pl. Jest to przedsiębiorstwo sprzedające koszulki z oryginalnymi nadrukami, które nadsyłają klienci. Można w tym programie partnerskim zarabiać na minimum dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tworzenie własnego sklepu internetowego w obrębie kapsla i promowanie koszulek, a drugi sposób polega na podsyłaniu odnośników do istniejących sklepów swoim znajomym w zamian za mniejszą prowizję. W tym pierwszym przypadku możemy zarobić nawet 20-30 złotych za jedną sprzedaż, natomiast w drugim przypadku otrzymuje się kwotę jednej złotówki za polecenie odzieży spersonalizowanej.

Stawki za polecanie porduktów

Stawki są więc całkiem interesujące – osoba niedoświadczona może zarobić więc bez większego problemu nawet kilkaset złotych miesięcznie. Prawda jest taka, że taką pracę należy traktować jako dodatkową – ciężko będzie osobie niedoświadczonej utrzymywać się w pełni z dochodów internetowych. Oczywiście nie ma co ukrywać, że da się to osiągnąć, ale na pewno nie w pierwszych tygodniach działalności online.