Zakładając własną firmę, która nie może obejść się bez auta, powinniśmy skupić się przede wszystkim na dwóch rzeczach – wybrać najbliższy naszym oczekiwaniom samochód oraz formę jego finansowania. Jedną z najpopularniejszych ofert dla firm jest leasing. Opcja ta dostępna jest między innymi w ofercie koncernu Nissan i RCI Leasing Sp. z.o.o.

Leasing jako umową cywilnoprawną

Leasing jest umową cywilnoprawną bardzo korzystną dla leasingobiorcy. Dlaczego? Głównie ze względu na niewielkie zaangażowanie kapitału własnego, optymalizacje obciążeń podatkowych oraz możliwość rozliczenia podatku VAT. Dzięki temu oferta leasingowa jest niezwykle ciekawą propozycja dla klientów korporacyjnych oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Przyjmijmy, że jesteśmy zainteresowani leasingiem Nissana NV200, gdyż będzie on idealnym nabytkiem dla naszej firmy ze względu na funkcjonalność i praktyczność. Co w takim wypadku oferuje nam propozycja Autoryzowanego Dealera i RCI Leasing Sp. z.o.o.? Po pierwsze, nie jesteśmy zobligowani do uiszczania jakiejkolwiek kwoty wstępnej. Po drugie, okres leasingu możemy dopasować zgodnie ze swoim potrzebami, od 24 do 60 miesięcy. Po trzecie, płatność realizowana jest w wygodnych dla klientach równych ratach. Poza tym oferta Nissan Finance obejmuje, także możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń, jak „Bezpieczny Leasing” czy ubezpieczenie straty finansowej GAP leasing.

Zabezpieczenie leasingu

Oferta Nissana jest bardzo przyjazna dla leasingbiorcy ze względu na minimum zabezpieczeń i minimum formalności. Każdy kto ceni sobie przejrzystość i szybkie procedury powinien zapoznać się bliżej z nią bliżej. Ponadto wszystkie formalności i koszty związane z rejestracją samochodu realizowane są przez firmę leasingową, a cały proces podpisywania umowy załatwiany jest w jednym miejscu, czyli w salonie Autoryzowanego Dealera Nissana. Warto nadmienić, że oferta RCI Leasing Sp. z.o.o. jest dużo bogatsza niż tylko propozycja leasingu. Prócz tego możliwe jest skorzystanie z opcji kredytu, długoterminowego najmu oraz atrakcyjnych usług posprzedażnych.

Jeśli zatem posiadamy własną firmę i jesteśmy zainteresowani samochodem od japońskiego producenta, to usługi Nissan Finance prawdopodobnie okażą się dla nas bardzo ciekawą propozycją.